2018

Mikes Kelemen Magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny

-megyei szakasz:

Szarvadi Zsuzsa (XII. B) I. díj Orosz Anna (X. C) II. díj

Pop Nikolett (XII. A) III. díj Noti Arianna (VIII. B) III. díj Magyari Dóra (VIII. B) dicséret Coznici Teodóra (IX. A) dicséret

Kocsis Alexandra (IX. A) dicséret Gáspár Gréta (X. B) dicséret

–  országos szakasz:

Szarvadi Zsuzsa (XII. B) különdíj

 

Román nyelv tantárgyolimpiász

–  megyei szakasz:

Hüse Alexandra (V. A) I. díj Dulli Patricia (VI. A) I. díj

 

Matematika Olimpiász

-körzeti szakasz: Agócs Gábor (VIII. B) I. díj Erdei Csongor (XI. A) I. díj

Sima Tamás (VIII. A) II. díj Winkler Máté (VI. C) III. díj

-megyei szakasz: Winkler Máté (VI. C) dicséret

 

Fizika Olimpiász

–    megyei szakasz: Winkler Máté (VI. C) II. díj Crişan Dániel (VI. C) III. díj

 

Informatika olimpiász

megyei szakasz

Pálfi Imre (IX. A) dicséret

 

Református vallásolimpiász

megyei szakasz:

Coznici Teodóra (IX. A) I. díj Gáspár Gréta (X. B) I. díj Juhász Júlia (IX. B) II. díj Fehér Jázmin (VI. C) II. díj Szabó Áron (VI. C) III. díj Hüse Alexandra (V. A) dicséret

országos szakasz: Coznici Teodóra (IX. A) I. díj Gáspár Gréta (X. B) dicséret

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

–  megyei szakasz:

Bereczki Mónika (VIII. C) dicséret Implom József helyesírási verseny

–  megyei szakasz:

Fazakas Nikolett (X. A) II. díj Czirják Angéla ( XII. B) III. díj

–  országos szakasz:

Fazakas Nikolett (X. A) 16. hely

Bendegúz- nyelvész anyanyelvi

 vetélkedő

-megyei szakasz: Winkler Máté (VI. C) I. hely Gyenge Edwin (III. B) I. hely Hajas Zsófia (VI. A) II. hely

Sima Tamás (VIII. A) III. hely Sima Petra Enikő (VIII. A) IV. hely Sarkadi Nándor (VIII. B) V. hely Bajdik Márton (VIII. B) VI. hely Hasznosi Panna (III. B) VI. hely Bajdik Bence (III. B) VIII. hely Fürkész helyesírási verseny

– megyei szakasz: Gyenge Edwin (III. B) I. díj

Dajka Frank Botond (III. B) VI. díj Bajdik Bence (III. B) VII. díj

– országos szakasz:

Gyenge Edwin (III. B) IV. díj Kövesd a békét! – karácsonyi fogalmazásverseny

 -megyeközi szakasz:

Adorján Johanna (VII. A) III. díj Illyés Anna (VII. A) dicséret Kriza János mesemondó verseny

– megyei szakasz

Cseh Vanda (IV. A) I. díj Szűcs Lilla (IV. A) II. díj Tölcsér Dávid (IV. A) III. díj Páll Zsófia (I. SbS) különdíj Hüse Alex Benjamin (I. SbS) dicséret

-országos szakasz:

Gerály Péter (II. SbS) különdíj Apáczai Csere János megyei prózamondó verseny

–  megyei szakasz:

Tölcsér Dávid (IV. A) I. díj Gerály Péter (II. SbS) I. díj

 

Örökségem mesemondó verseny

–  megyei szakasz:

Szűcs Lilla (IV. A) I. díj Hüse Alex (I. SbS) I. díj

Tamás Jázmina (IV. SbS) II. díj Páll Zsófia (I. SbS) II. díj

Cseh Vanda (IV. A) III. díj Fincicki Flóra (III. SbS) III. díj Szabó Júlia (IV. SbS) különdíj Mátyás Mihály (II. A) különdíj Vékony Gergő (III. SbS) különdíj

 

Kányádi Sándor szavalóverseny

-körzeti szakasz:

Haraga Henrietta (III. B) I. díj Tölcsér Dávid (IV. A) I. díj Bodor Lilla (III. B) II. díj Szűcs Lilla (IV. A) II. díj Lukács Botond (IV. A) III. díj

Jónás Patrik (III. SbS) III. díj Farkas Bence (IV. SbS) III. díj Tamás Jázmina (IV. SbS) III. díj

– megyei szakasz:

Tölcsér Dávid (IV. A) I. díj Gerály Péter (II. SbS) I. díj Szűcs Lilla (IV. A) dicséret

–  országos szakasz:

Tölcsér Dávid (IV. A) II. díj Gerály Péter (II. Sbs) különdíj

 

Vidám versek versmondó versenye

–  körzeti szakasz:

Seres Flóra (III. B) I. díj Tölcsér Dávid (IV. A) I. díj Tamás Jázmina (IV. SbS) II. díj Szűcs Lilla (IV. A) III. díj

Cseh Vanda (IV. A) III. díj Lukács Botond (IV. A) III. díj Lacatos Iringó (IV. A) dicséret Kozák Sergiu (II. A) dicséret

–  megyei szakasz:

Tölcsér Dávid (IV. A) I. díj Seres Flóra (III. B) különdíj

–  országos szakasz:

Tölcsér Dávid (IV. A) dicséret

 

Atlantisz harangoz –

szavalóverseny

-országos szakasz:

Kocsis Alexandra (IX. A) I. díj

 

Ady Endre Szavalóverseny

regionális szakasz:

Kocsis Alexandra (IX. A) I. díj Kiss Imola (XI. A) III. Díj Ádám Viktória (X. B) dicséret

 

Istenes Versek Szavalóverseny

-körzeti szakasz:

Erdei Henrietta (II. SbS) I. díj Illyés Teodóra (I. A) I. díj

Makkai Szász Erik (IV. SbS) I. díj Krisztik Réka (VIII. B) I. díj Gáspár Dorka (E. SbS) II.díj Bereczki Mónika (VIII. C) II. díj Balogh Gabriella (VII. A) II. díj Gerály Péter (II. SbS) II. díj Kotlár Dominik (II. SbS) III. díj Pál Viktória (IV. SbS) III. díj Balázs Nikolett (E. SbS) III. díj Hasznosi Balázs (II. SbS) különdíj Veres Dóra (II. SbS) különdíj Kása Dávid (E. SbS) különdíj

Fazakas Krisztián (E. SbS) különdíj Schipko Ádám (III. SbS) különdíj