0 – 12 OSZTÁLYOK

 

Învățători / Diriginți la începutul de an școlar 2018 – 2019 

Tanítok / Osztályfőnökök a 2018 – 2019 tanévben  

 

Grădinița / Óvoda

GRUPA  / CSOPORT

EDUCATOARE / ÓVONÉNI

Mică  – PN / Kicsi – PN

GÁSPÁR RENÁTA

Mijlocie – PN /  Középső – PN

MÓZES KATALIN

Mare – PN /  Nagy – PN

ERDEI ROZÁLIA

Mică – PP / Kicsi – PP

PUSCAS GRETA ÉS KISS BEÁTA

Mijlocie – PP / Középső – PP

BÁRDI GYÖNGYI ÉS BUZÁS ILDIKÓ

Mare – PP / Nagy – PP

BAIDIK MARGARETA ÉS POSZERT MONIKA

Grupe Cheț / Kéci csoport

 

Mică – PN /  Kicsi – PN

VIGH ZITA

Mare – PN /Nagy – PN

HALÁSZ ROZÁLIA

Ciclul primar 

CLASA / OSZTÁLY

ÎNVĂȚĂTOR / TANITÓ

Pregătitoare A / Előkészitő A

ALMÁSI JUDITH

Pregătitoare B / Előkészitő B

PERL EMESE

Pregătitoare SBS / Előkészitő SBS

KRISZTIK CORNÉLIA ÉS VARGA K. SÁRA

I.        A

BÁNHEGYESI ILDIKÓ

I.        SBS

KIS ÉVA  ÉS MIKE EDIT

II.     A

FÜGEDY ANIKÓ

II.     SBS

BŐDI BOGLÁRKA ÉS BÓDIS BEÁTA

III.  A

BALÁZSI EMMA

III.  SBS

GALAMBOS EDINA ÉS  POP MÓNIKA

IV.  A

DEÁK ANDREA

IV.  B

COZNICI GABRIELLA

IV.  C

SELINGA TIMEA

IV.  SBS

FORGÁCS ENIKŐ  ÉS JUHOS MÁRTA

Ciclul gimnazial

CLASA / OSZTÁLY

DIRGINTE / OSZTÁLYFÖNÖK

V. A

PUSKÁS ENIKŐ

V. B

KUN TÜNDE

V. C

MEZEI MÁRTA

VI.  A

SCHEK CSABA

VI.  B

TAMÁS NÓRA

VII.    A

PÉTER NÓRA

VII.    B

HORVÁTH ÉVA

VII.    C

BORDÁS MÁRIA

VII.    D

BENDE ORSOLYA

VIII. A

BARBU EDIT

VIII. B

TAKO MONIKA

Ciclul liceal

CLASA / OSZTÁLY

DIRGINTE / OSZTÁLYFÖNÖK

PROFIL

IX.  A

REND ELISABETA

MATE – INFO

IX.  B

SZABÓ MELINDA

STIINTE ALE NAT.

   IX.C

ZATOSCHIL B. ZSUZSA

FILOLOGIE

             X.A

JAKAB OTTÓ

MATE – INFO

X.B

FLOREA KATALIN

STIINTE ALE NAT.

X.C

GHEORGHIU ANDREA

FILOLOGIE

XI.A

MOISA LIVIA

MATE – INFO

XI.B

BALLA ALEXANDRU

STIINTE ALE NAT.

XI. C

BÚZÁS AURELIA

FILOLOGIE

                 XII.A

BETUKER ENIKŐ

MATE – INFO

XII.B

ANTAL ZSOLT

STIINTE ALE NAT.

XII. C

FARKAS CECILIA

FILOLOGIE

Structura CHEȚ

CLASA / OSZTÁLY

DIRGINTE / OSZTÁLYFÖNÖK

Pregătitoare

ERDEI BRIGITTA

I

KÖNCZEY ERZSÉBET

        II

ROHODI HELÉN

         III

ZEFFER TIMEA

IV

KUPÁS ANIKÓ

V – VII

NAGY ANIKÓ

VI – VIII

ZSEMBINSZKY ALIZ